lek. med. Przemysław Styczeń

Medycyna estetyczna

Specjalizacja: Medycyna estetyczna

Lekarze medycyny estetycznej – absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej systematycznie pogłębia uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach oraz w konferencjach i kongresach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Szkoli i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest wykładowcą w Europejskim Centrum Szkoleniowym FENICE oraz na Wydziale Ochrony Zdrowia Szkoły Wyższej ALMAMER (kierunek: kosmetologia). Wykłada również na Interdyscyplinarnych Studiach Menedżerów Farmacji organizowanych przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Mezoterapii oraz członkiem-założycielem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

Ukończył Akademię Medyczną w Katowicach oraz program MBA in International Business w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiada również dyplom Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w której ukończył Podyplomowe Studium Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia.

W swojej praktyce interesuje się w szczególności medycyną regeneracyjną.