mgr inż. Gabriela Nowakowska

Lekarze specjaliści, Medycyna estetyczna, Sport i Rehabilitacja

Specjalizacja: Dietetyka

Z wykształcenia dietetyk oraz psychodietetyk, co pozwala jej szerzej spojrzeć na problematykę związaną z odżywianiem. Wykształcenie kierunkowe – technologia spożywcza oraz wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej pozwoliły jej zgromadzić praktyczną wiedzę na temat składu i produkcji żywności. Od kilku lat prowadzi własna poradnię. Wyznaje zasadę, iż należy nieustannie się dokształcać, stąd też bierze udział w konferencjach i szkoleniach. Szuka nowych rozwiązań w holistycznym podejściu do pacjenta.  

Oferta:

  • Opracowanie i realizacja planu zmiany nawyków żywieniowych  dla osób z nadwagą lub otyłością
  • Pomiar składu ciała metodą bioimpedancji, w tym min. zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej, stopień nawodnienia organizmu oraz wiek metaboliczny
  • Oferta skierowana jest do: osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, rodziców zainteresowanych prawidłowymi nawykami żywieniowymi swoich dzieci, osób cierpiących na schorzenia wymagające wsparcia dietetycznego ( m. in. cukrzycy, refluksie, zaparciach nawykowych, hiperlipidemiach, w chorobach układu krążenia, miażdżycy), kobiet w ciąży, karmiących i planujących ciążę.

 

Ukończona uczelnia, kursy dodatkowe: psychodietetyka w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, Dietetyka i Planowanie Żywienia – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Technologia Spożywcza – Politechnika Łódzka.