lek. med. Magdalena Kubalewska-Kołodziej

Medycyna estetyczna

Specjalizacja: Medycyna estetyczna

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2009 roku członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Studia podyplomowe: Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie (2011-2014). Kosmetologia w medycynie - Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia WSZKiPZ w Warszawie (2009-2010)

DOŚWIADCZENIE

Medycyną estetyczną zajmuje się od 2009 roku z ogromnym zaangażowaniem i pasją,  wykonuje liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, regularnie uczestniczy w europejskich i krajowych kongresach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging, śledząc dynamiczny rozwój tej dyscypliny w zakresie innowacyjnych terapii.

Od kilku lat pasjonuje się laseroterapią, wykorzystaniem zabiegów wysokoenergetycznych w leczeniu i usuwaniu defektów estetycznych skóry, a także jej rewitalizacji i spowalnianiu procesu starzenia. Docenia pobudzanie naturalnych procesów regeneracyjnych poprzez stosowanie zabiegów prewencyjnych oraz właściwą pielęgnację skóry z użyciem odpowiednio dobranych kosmetyków.