mgr Katarzyna Krzysztoszek

Sport i Rehabilitacja

Specjalizacja: Fizjoterapia

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - Wydziału Rehabilitacji. Doktorantka Wydziału Wychowania Fizycznego na AWF w Warszawie. W pracy z pacjentem kieruje się indywidualnym podejściem oraz zasadą kompleksowości. Prowadzi terapię tak, aby pacjent zrozumiał swój problem i czynnie uczestniczył w procesie rehabilitacji. 

Główny obszar jej zainteresowań do urofizjoterapia, czyli program poświęcony pacjentom z problemami uroginekologicznymi, takimi jak nietrzymanie moczu czy obniżenie narządów miednicy mniejszej. 

Stawia na edukację pacjentów oraz budowanie świadomości własnego ciała, co podnosi skuteczność terapii.

Uczestniczka wielu warsztatów oraz kursów o tematyce uroginekologicznej, m.in. "Rehabilitacja w dysfunkcjach dna miednicy mniejszej" oraz "Fizjoterapia kobiet. Terapia uroginekologiczna, okresu ciąży i pooperacyjna." 

Zaprasza pacjentów z problemem nietrzymania moczu, ale również osoby, które chcą uniknąć tego problemu w przyszłości. Profilaktyka jest najważniejsza, a dobrze poprowadzona terapia cechuje się dużą skutecznością.

Pracuje również z pacjentami ortopedycznymi, uskarżającymi się na dolegliwości bólowe związane, m.in. z urazami barków, stawów kolanowych oraz kręgosłupa.