lek. med. Małgorzata Kociak-Knytel

Medycyna estetyczna

Specjalizacja: Dermatologia wenerologia

Specjalizacja: dermatologia wenerologia II stopień

Wykształcenie: Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Egzamin specjalizacyjny z dermatologii i wenerologii I i II stopnia ukończony w  1996 roku. Zaliczyła 2 lata studiów doktoranckich i rozpoczęła pracę doktorską na temat alergii na miejscowo stosowane kortykosteroidy.

Uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach, w tym zagranicznych. Stale poszerza swoją wiedzę, korzystając z publikacji obcojęzycznych.

Doświadczenie zawodowe: Klinika Dermatologii i Wenerologii w Łodzi (przez wiele lat pracownik poradni przyklinicznej). Specjalizuje się w zakresie oceny dermatoskopowej zmian melanocytowych, diagnostyce i leczeniu zmian o charakterze trądzika i trądzika różowatego oraz innych schorzeń dermatologicznych. Wykonuje zabiegi elektrokoagulacji i krioterapii w zakresie usuwania włókniaków, znamion rubinowych oraz brodawek łojotokowych.

Od ok. 10 lat zajmuje się medycyną estetyczną (botox, korekta i wypełnianie zmarszczek oraz konturu ust, poprawa wyglądu i napięcie skóry, mezoterapia i peeling).