Oxy Pro Age

„Zabieg Oxy Pro Age to propozycja  dla każdej z nas bez względu na wiek. Przekonałam sie o tym widząc rezultaty po zabiegu, podczas gdy moja skóra codziennie oddycha klimatyzowanym powietrzem. Przyjemnie relaksująca porcja tlenu, a po zabiegu skóra aż tętni od szczęścia! ”

Aneta

 

„W oczekiwaniu na moją dziewczynę, popijanie pysznej kawy wydawało mi się wystarczającym luksusem. Pani Julita zaprosiła mnie na dyfuzję tlenową, co okazało się strzałem w dziesiątkę po 24-godzinnym dyżurze w szpitalu.

Tlen, w połączeniu z witaminą C, a do tego krótki (zbyt krótki!) masaż sprawiły, że poczułem się wypoczęty, zrelaksowany i młodszy!

Rewelacja. Polecam każdemu!”

Łukasz

 

„Oxy Pro Age jest idealnym zabiegiem dla skóry, która potrzebuje porządnej dawki tlenu i witamin. Po zabiegu moja twarz wyglądała wyjątkowo promiennie, skóra była nawilżona i rozjaśniona dzięki witaminie C. Najwięcej radości sprawiło mi samo wykonanie zabiegu przez przemiłą i kompetentną Panią kosmetolog - Paulinę ;)”

Marlena

 

"Zabieg był bardzo przyjemny. Dobrze nawilżył i odświeżył moją skórę. Unosząca się bryza przeniosła mnie do wspomnień lata, a pierwszy etap przygotowania skóry – masaż – spowodował odprężenie dając ukojenie psychice. Zabieg dla każdego. "

Grzegorz