O nas

Chcesz korzystać z prywatnych konsultacji z najlepszymi specjalistami, ale nie chcesz wykupywać abonamentu medycznego? Jeśli zależy Ci na szybkim dostępie do lekarzy - bez kolejki i bez skierowania, zapraszamy do placówek PROFEMED

Marka PROFEMED Lekarze Specjaliści powstała z myślą o osobach, które chcą korzystać z prywatnej opieki zdrowotnej bez konieczności wykupywania abonamentu medycznego. Możliwość udania się na konsultację z wybranym specjalistą w dogodnym terminie pozwala na bieżąco kontrolować stan zdrowia oraz reagować odpowiednio wcześnie w przypadkach jego nagłego pogorszenia się. Pacjenci korzystający z konsultacji z lekarzami PROFEMED oszczędzają dodatkowo swój czas dzięki telefonicznej rezerwacji wizyt bez konieczności wcześniejszego udawania się do placówki.

Sieć placówek PROFEMED Lekarze Specjaliści zlokalizowana jest w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Pacjenci mogą w nich skorzystać z pomocy lekarzy kilkudziesięciu specjalizacji.

Standardy opieki świadczonej przez specjalistów PROFEMED oparte są na wieloletnim doświadczeniu lidera prywatnej opieki medycznej - Grupy LUX MED, której marka ta jest częścią.


Nasi specjaliści

Nasze placówki