19 października 2016 godz. 16:06

Happy Hours dla ciała w PROFEMED Medycyna Estetyczna

Przyjdź do PROFEMED Medycyna Estetyczna w godzinach 9-15 i zaoszczędź do 50% regularnej ceny zabiegu!

Wybierz zabieg kształtujący ciało lub likwidujący cellulit i zadbaj o siebie w porze lunchowej!

W PROFEMED Medycyna Estetyczna w godzinach 9-15 możesz wykonać jeden z zabiegów podlegających promocji w cenie obniżonej o 50%.

  • Venus Legacy - nowoczesne urządzenie z technologią Vari-Pulse, dzięki której osiągana jest wysoka skuteczność działania w walce z cellulitem. Zabiegi przy użyciu Venus Legacy są bezbolesne i nie wymagają przygotowań i rekonwalescencji. Więcej o Venus Legacy TUTAJ.
  • Proschock Ice - nowoczesne urządzenie dedykowane redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz efektywnemu modelowaniu sylwetki. Wykorzystywane jest zjawisko kriopolizy jako najskuteczniejsza i bezbolesna metoda likwidacji podskórnej tkanki tłuszczowej. Więcej na temat Proshock Ice TUTAJ.
  • Icoone - urządzenie wykorzystujące w swojej pracy technologię Roboderm, polegającą na mechanicznym masowaniu powierzchni skóry z efektem multi-mikrostymulacji.Aparat jest innowacyjny i daje niezwykłe efekty, zarówno w przywracaniu kondycji skóry i mięśni, jak i leczeniu zmian w obszarze tkanki łącznej. Więcej o Icoone TUTAJ.

Skorzystaj z promocji Happy Hours dla ciała lub wybierz inny pakiet zabiegowy z naszej jesienno-zimowej oferty - sprawdź TUTAJ.